MELIBEZGALA

grupas foto

Tas ir 1995.gada vasaras projekts un tajā piedalījās 3 cilvēki: Vanessa Grace Acker - balss, bungas, Juris Alksnis (Shine On, Baložu Pilni Pagalmi, Sirke, u.c.) - īitāra, un Jānis Daugavietis(IBM&I, Plastalīns, Sarkanais Oktobris, u.c.) - arī ģitāra. Vanessa ir meitene no Teksasas, kas Rīgā bija ieradusies lai mācītos un apgūtu latviešu valodu, un kad viņa iepazinās ar TORņA cilvēkiem, tad arī tapa šis projekts.

Vienīgais ieraksts "Tava roka" sastāv no divām daļām: pirmajā kasetes pusē ir dziesmas akustiskās īitāras pavadījumā, savukārt otrajā - elektriska, SY veida mūzika.
MeliBezGala pat paspēja piedalīties vienā koncertā RCT, kur viņiem palīdzēja Uldis Zariņš (M.Gvarde, Kartāga, Yulunga, Satelites u.c.) ar sitamajiem un Sergejs (Shine On) ar elektrisko vijoli.

Vanessai aizbraucot mājās, MeliBezGala tiek iesaldēti līdz nākošajai viņas atbraukšanas reizei.

Atkal "grupa" savācas kopā tikai pēc 3 gadiem - 1998.gada pašā sākumā un vēl pēc 6 mēnešiem vasarā (Vanessa pa to starpu vienu semestri studē Maskavā). 31.janvārī MBG piedalās "TORŅA LABDARĪBAS KONCERTĀ II" Rīgā, "Zirgu pastā", un pēc dažām dienām Jura Alkšņa mājas virtuvē ieraksta vairākas akustiskas dziesmas kuras paredzēts izdot kasetē ar nosaukumu "Kitchen's Improvisations", jo tās tiešām tika ierakstītas divos vakaros, iepriekš gandrīz nemaz nemēīinot.

Vanessai aizbraucot uz ASV turpināt studijas, MBG atkal tiek "iesaldēta" līdz nākamajai visu trīs "grupasbiedru" tikšanās reizei, kad Vanessa ir solījusies samācīties īitāru spēlēt pati.

diskogrāfija:

"Tava roka" (1995 Tornis, kasete)

dziesmas izlasēs:

"I don't know" ("Velokasete", 1995 Tornis, kasete)
"9:30 plane" ("Torņa 1995 gada izlase", 1996 Tornis, kasete)
"I don't know" ("Odekolons '95", 1995 HUBB/Balss, kasete)


U.G., J.D.