Torņa 11. dzimšanas dienas svinības

2002.gada 16.oktobris,
Klubs DepoDaži cilvēki ir vecāki par citiem, dažas organizācijas ir senākas par citām. Tornis, kas ir neatkarīgā mūzikas izdevniecība, ierakstu studija, interneta mājoklis, vairāku grupu mēģinājumu vieta utt., izveidojās 1991.gadā. Šogad apritŗjuši 11 gadi kopš tā"dibināšanas", un šogad ir sācies jau tā 12-ais gads. Vai Latvijā ir daudz tik vecu izdevniecību?
Šajā sakarā mēs esam uzaicinājuši bijušos un esošos domubiedrus uz mūsu dzimšanas dienas svinībām 16.oktobrī Rīgas klubā DEPO, kur spēlēs ari trīs grupas, kas vairāk vai mazāk ir saistītas ar Torni. Pasākuma sākums plkst.21.00.

Tās bus SIRKE, viena no retajām Latvijas instrumentālās mūzikas grupām (šobrīd strāda pie jauna albuma Tāļa Timrota studijā), BALOŽU PILNI PAGALMI - dīvaini romantiskā virziena piekopēji, kā arī HOSPITĀĻU IELA, kas ir Latvijas underground pazīstamā mūziķa Edgara Šubrovska projekts, kurā Rīgas regeja ritmos Edgaru pavada vēl pieci mūziķi. Otrā DEPO zālē Jūs sastapsiet Hardiju Lediņu, kurš spēlēs regeju un dub.
Vakara viesi varēs pārcilāt arī vecas fotogrāfijas, kasetes un plakātus.
Laipni lūdzam!

HOSPITĀĻU IELA
SIRKE
BALOŽU PILNI PAGALMI

Hārdijs Lediņš spēlēs regeju un dub


"Muziķu apvienība TORNIS"
a/k 35
Rīga - 55
Latvija
email: tornis@tornis.lv,
tel. 6889917, 6771848
http://www.tornis.lv
 on-line.lv rating system