ORGANIZĀCIJA
PROJEKTI
KATALOGS
ZIŅAS / JAUNUMI
AFIŠA / KONCERTI
GRUPAS

MŪZIKA
TORŅA ORGĀNS
VEIKALS / MAILORDER
SAITES


KATALOGS


TORNIS rec. izdotie ieraksti:

tr095 (2011)
BALOŽU PILNI PAGALMI - Divreiz izstāstītie stāsti, cd, mp3, flac
Devītais pilnmetrāžas albums, kurā dažas dziesmas vēl ierakstītas Tornī. „Divreiz izstāstīto stāstu” nemiers atspoguļo BPP pārmaiņām piesātināto pēdējo piecu gadu periodu. Tomēr tu tajā atradīsi arī grupai raksturīgo romantismu. Lai arī kādām pārmaiņām cauri ietu liriskais varonis (grupas līderis un dziesmu autors Māris Šverns vai varbūt grupas iedomātais tēls tās mīļotāju iztēlē), sapņi un patīkamas tikšanās viņa ceļā būs vienmēr.

Lejuplādēt/klausīties

tr094 (2011)
BĒRNĪBAS MILICIJA - Nevieta, mp3, cdr
Viens no pēdējiem lenšu ierakstiem, kas veikts Tornī Mārča Bērziņa un Jāņa Daugavieša vadībā 2010.gada vasarā. Albums ierakstīts un miksēts analogā, bet māsterēts - digitālā formātā.

Lejuplādēt/klausīties

tr093 (2011)
PASAŽIERU VILCIENS, 1996 (2011), mp3
Pasažieru Vilciena 1996.gada iepriekš neizdotais ieraksts.
1996.gada pavasarī Tornī dibināja Andžons (tobrīd letarģijā ieslīgušās Kartāgas dalībnieks) ar Rinaldu Zelmeni (Sarkanā Oktobra un Skumju Akmeņi ģitārists) un Uldi Kairi (Kartāga). Galvenais grupas veikums ir šis 12 dziesmu studijas ieraksts, kas tā arī bija palicis neizdots.
Izdevumam pievienots Andžoņa 1996.gada 7.septembra koncertieraksts no 90-tajos aktuālā kluba ‘MadMix’, kurā tiek izpildītas vairākas PV dziesmas, kā arī dažas dziesmas, kas vēlāk tika izdotas Andžoņa solokasetē „Bezgalīgā priekā”

tr092 (2010)
"TORNIS: 20 gadi, 20 dziesmas", mp3
Tornī ierakstītās mūzikas momentizlase “Tornis: 20 gadi, 20 dziesmas”, kurā ar ierakstu pārstāvēts katrs gads un neviena grupa neatkārtojas. Aptuveni trešdaļa dziesmu līdz šim nav izdotas, bet trešdaļa izdota tikai kasetēs. Šī ir tikai aptuveni piektā daļa no grupām, kas tika ierakstītas Tornī.

Lejuplādēt/klausīties

tr091 (2009)
"Torņa 2009.gada vasaras promo izlase", mp3, cd-r
16 jaunas vai gandrīz jaunas dziesmas (Baložu Pilni Pagalmi, Bērnības Milicija, Mazie Smirdīgie Kociņi, Juris Simanovičs, Simons Krasts)

Lejuplādēt mp3

tr090 (2008)
BĒRNĪBAS MILICIJA "Naktī guļot uz muguras"
, cd
Rīgas indie grupas otrais albūms. Atšķirībā no debijas albuma "Mūzika dejām" (Tornis, 2004), ar kuru Bērnības Milicija kļuva par vienu no Latvijas jauniešu mīlētākajām neatkarīgās mūzikas grupām, "Naktī guļot uz muguras" ierakstīts profesionālā studijā, kā arī ar piektā grupas dalībnieka - baritonsaksofonista Roberta Gailīša un vijolnieces Ingas Tomsones piedalīšanos.
Albums ierakstīts Latvijas Radio 1. studijā, skaņu inženiera Mārča Bērziņa uzraudzībā (viņš pazīstams kā Torņa ierakstu studijas izveidotājs, kurā viņš ierakstījis vairākus albumus, piemēram, Baložu Pilnu Pagalmu "Zabete baro baložus" (1999) un Tat Twam "Maigā eitanāzija" (2008)).
The second album ‘Naktī guļot uz muguras’ (‘The Night Face Up’) from the Riga indie band Bērnības Milicija (Childhood Militia) is released on October 10th, 2008 on Tornis rec. label. The album contains 10 songs, inscluding the recent single ‘Dagne’. Go for this masterpiece of this Riga’s indie band in the shops and Tornis mailorder.

Lejuplādēt/klausīties

tr090-1 (2008)
BĒRNĪBAS MILICIJA "Dagne"
, bezmaksas mp3 / flac / promo cdr
‘Dagne’ ir pirmais paraugs no Rīgas indie grupas Bērnības Milicija otrā albūma ‘Naktī guļot uz muguras’. Kopā ar šo dziesmu (kas tiek izdota kā bezmaksas cd / mp3 / flac) grupa vēl piedāvā ‘Dagnes’ koncertversiju, kas nav iekļauta albūmā. Albūms apgrozībā no 2008.gada oktobra.
BERNIBAS MILICIJA releases single 'Dagne'. This is the first single from the forthcoming cd ‘Nakti gulot uz muguras’ (The Night Face Up) of this Riga’s indie band. The band offers not only the album version of the song, but also a live version, which is not included in the album. Download the single: mp3 / flac.

tr089 (2008)
MAZIE SMIRDĪGIE KOCIŅI "Ī-ū-ī putnu liesma"
, bezmaksas mp3 / promo cdr
MSK 2008.gada 8.martā izmet bezmaksas lejuplielādes ep ‘Ī-ū-ī putnu liesma’. Tajā ietilpst trīs dziesmas no debijas trīs collu dubultdiska „Kraa”: ‘Ī-ū-ī putnu liesma’, ‘Cepure Tallinā’ un ‘Daniel’ . Ceturtā dziesma ‘Cepumu pienesējs’ ir ņemta no pagaidām jaunākā MSK ieraksta, ko plānots izdot albūmā „Putni ir lohi”. Divas noslēdzošās ep dziesmas ‘Kaķu kapi’ un ‘Hermans’ pieder MSK kaimiņprojektam SUKI 2000, kas gatavo izdošanai debijas albūmu „Rīga - varoņu pilsēta”.

tr088 (2007)
MAZIE SMIRDĪGIE KOCIŅI "Kraa!"
, 2x3"cdr
Rīgas faktiski padsmitnieku indie/acid/garage grupas debijas albūms (izdots kā pāra disks, kas sastāv no diviem mazajiem cd). Tā iznākšana tika atzīmēta 2007. gada 18. novembrī ar grupas koncertu radio NABA Latvijas mūzikas raidījumā „Bitīt’ Matos”, kam sekoja grupas pārvietošanās uz Bastejkalna virsotni, kur draugu un šaurā tautas lokā svinības tika turpinātas. Albūma dziesmas ieskaņoja 2006. un 2007.gados studijā „Fēnikss” Gints „Mēmais” Lundbergs (pazīstams kā labākās latvju roka eksportpreces Skyforger visu albūmu skaņu inženieris). Turpmāk darbu pie dziesmu miksēšanas turpināja vairāki Latvijā pazīstami un atzīti producenti, kā Mārcis Bērziņš (ieskaņojis, piemēram, pirmos Baložu Pilnu Pagalmu ierakstus un otro, vēl neizdoto, Bērnības Milicijas disku); Enijs Maiks (Partners In Sex, Happy Hi, Kramskis, ierakstu studija Estrada Chart Music); Stass Stuffix (grupas (Ne)Produkts un Beyond The Borders, ierakstu studija Petyx Rec.). Albumā iekļautas arī trīs dziesmas, kas ierakstītas citur: no koncertiem Rīgā (klubā Depo un radio NABĀ) un jauniešu radošajā nometnē Austrumvācijā.

Lejuplādēt/klausīties

tr087 (2007)
BALOŽU PILNI PAGALMI "Esi sveiks", cd
Eighth album „Howdy!”. The band with certainty maintains the image of romantic and lyrical characters, although the overall feeling of the album is bright. It is also possible to dance to this music, which has not been characteristic for the band so far. The work on recording and publishing is traditional - they not only compose and arrange all songs themselves, but also take part in the process of recording and mastering, create disc design, organise publishing, advertising and distribution. The “pigeons” have 15 new songs, two of which have been played on radio stations - „Melnbaltā” (“Black-And-White”) and „Huana brīnums” (“The Miracle Of Huan”). The first of them can already be set down as “the modern classics”, and supposedly a few more songs of this album will gain the same status, as it has happened with every album the “pigeons” have released before.

BALOŽU PILNI PAGALMI astotais albums. Romantisko un lirisko varoņu veidolu BPP joprojām saglabā pārliecinoši, kaut arī kopumā albuma noskaņa ir visai dejojama un ar gaišu skatu nākotnē, kas līdz šim grupai nebija īpaši raksturīgi. Tradicionāls ir baložu darbs ierakstot un izdodot mūziku – viņi paši ne tikai sacer un aranžē visas savas dziesmas, bet arī līdzdarbojas ierakstīšanas un apstrādes procesā, veido diska noformējuma dizainu, organizē izdošanu, reklāmu un izplatīšanu.

Lejuplādēt/klausīties

tr086 (2004)
STARTERIS III
, cdr
This compilation of bands from Latvia was started as a pure promotion thing and only STARTERIS III goes for the sale too. This STARTERIS contains mostly "tornis" bands and music by our friends. Basically they are "regular" rock bands and the songs are taken from their "hot" albums, but nevertheless, at least 1/3 of the tracks have not been previously published.

Šoreiz izlase arī nopērkama, nevis tā kā pirmie divi STARTERI, kas bija "tīri" promo jeb reklāmas diski. Trešajā STARTERĪ galvenokārt ir 'torņa' grupu un mūsu draugu mūzika. Pamatā tās ir 'regulārās' rokgrupas un dziesmas no to 'aktuālajiem' albūmiem. Bet ne tikai - joprojām vismaz 1/3 dziesmu līdz šim nav izdotas. ASTROFONIJAS INSTITŪTS, BALOŽU PILNI PAGALMI, BĒRNĪBAS MILICIJA, GAS OF LATVIA, Jānis ŽILDE, KALVIS, MALA, PASAULES GAISMA, SAARE, VOICEKS VOISKA.

tr085 (2004)
BĒRNĪBAS MILICIJA "Mūzika dejām"
, cdr
One of the best (we believe - best) alternative scene newcomers and their delivered debut cd. They are experienced in other good Latvian indie bands, but still under their twenties. Corporate journalists said they are psychedelic lady's pop, although one of band members is a boy (inspector Juris, main singer and songwriter). Bernibas Milicia might be translated as Militia Of The Childhood.

2003. gada beigās īsā, bet intensīvā ierakstu sesijā Tornī grupa veica savu pirmo studijas ierakstu, kas tagad kopā ar pāris mājās ierakstītu dziesmu un vienu, kas ņemta no grupas uzstāšanās Latvijas mūzikas raidījumā "Bitīt' Matos" radio Naba ēterā 2003. gada jūlijā, materializējas debijas albumā. Daļa albuma tirāžas izdota īpatnējā iepakojumā, kas, iespējams, ir smagākais, kāds līdz šim bijis Latvijas rokā.

Lejuplādēt/klausīties

tr084 (2004)
PASAULES GAISMA "Matērijas bilžu grāmata"
, cdr
2nd album by this more and more acclaimed screaming folk trio. Also you can choose on of four solo albums by band's leader Imants Daksis (Dzefras Asinis).

Tā saucamā kliedzošā folk grupa Pasaules Gaisma ir dāvājusi mums savu otro albumu un tajā ir iekļautas 11 dziesmas. Atšķirībā no debijas diska, šī albuma dziesmas pamatā tika ierakstītas mājās (Pienene rec.), kas radīja iespēju vairāk eksperimentēt ar skaņām un aranžējumu. Diska noformējumā izmantots Kristapa Kalna foto.

tr083 (2003)
PASAULES GAISMA "Pasaules gaisma "
, 2003, cd-r ep
From time to time band's leader are going to recreate his power to Shri-Lanka, in-between he makes mostly acoustic songs. Depressive, deep and spiritual at the time.

Pirms uz Šrilanku bija devies grupas PASAULES GAISMA līderis Imants Daksis, viņi ierakstīja vairākas dziesmas, kas izdotas grupas tāda paša nosaukuma pirmajā cd.

tr082 (2003)
KARTĀGA "Zēns ar akmeni", CD-Rom
One of the best Latvian bands ever and their masterpiece. Experimental, punk, impro, hard core musics were their influence. 1995 album reissued for the 1st time on cdr and includes massive MP3 and MPEG video bonus attachments.

KARTĀGA ir viena no visu laiku labākajām grupām Latvijas rokmūzikas vēsturē. Dibināta un darbojusies Rīgā apvienības un izdevniecības Tornis rindās (1994-96).
"Zēns ar akmeni" ir Kartāgas ievērojamākais ieraksts, ierakstīts un izdots 1995.gada pavasarī, tagad tas pirmo reizi tiek izdots CD versijā. Tāpat kā pārējie Kartāgas ieraksti, tas tika izplatīts kasetes formātā, piedzīvojot aptuveni 200 eksemplāru lielu oficiālo tirāžu. Šajā izdevumā albums ir saīsināts, kā arī ieguvis nelielus tehniskā skanējuma uzlabojumus.
Papildus albumam, kompaktdiskā pievienoti pārējie nozīmīgākie Kartāgas ieraksti mp3 formātā: "Tik tālu tik prom" - 9 dziesmas no pirmā albuma; "Cirks" - 18 koncertieraksti 1995-1996; 16 minūšu koncertfilma, kā arī plašāka informācija par grupu, dziesmu teksti un fotogrāfijas.
Albumu sagatavojusi Kartāga sadarbībā ar Tornis rec., bet izdevis MELO rec.

tr081 (2003)
MĀRIS ŠVERNS
"M.U.M.S. jeb Mazas uzkodas mierīgā svētdienā", cd-r

BPP līdera Māra Šverna ceturtajā soloalbumā līdzās tradicionāli - romantiskajai mīlestības lirikai vēl izteiktāka kļuvusi arī bērna un Visaugstākā klātbūtne šī jēdziena interpretācijā.

Lejuplādēt/klausīties

tr080 (2002)
DEPO "Alepo"
, cd-r
Vecmīlgrāvja patsmitgadnieku grupas DEPO pirmais ieraksts (veikts
Torņa studijā, un tas ir pirmais ieraksts šajā studijā trīs gadu laikā).
Septiņas no 2001 / 2002 novembra – februāra laikā ierakstītajām 12 dziesmām (ierakstīja Jānis Daugavietis, māsterēja Jānis Irbe) izdotas kā cd ep "ALEPO". Diska dizains un iepakojums ir ne tikai oriģināls, bet arī roku darbs - DEPO puišu roku siltums būs jūtams!

tr079 (2002)
STARTERIS II
, cdr

tr078 (2001)
ĒNU KABINETS "Bellacord"
, cd-r
The Fall lovers will understand. Excellent lyrics (let's learn Latvian).

Sirkes un Plastalīna dibinātāja Mārtiņa Korsieša jaunās (nu jau vairs ne gluži) grupas debija studijas ierakstā. Tāds roks mums vēl nav bijis. Daži to dēvē par tiešām jaunu metālu. Joks vai patiesība?

tr077 (2001)
BALOŽU PILNI PAGALMI "Jauni iespaidi!", cd-r, cass

This is a new BPP album called "New Impressions". Somehow different from others but still and as always contains at least a pair of super-hit-songs.
2001.gada ieraksts. Albumā ir pēdējo divu gadu dziesmas, kopumā desmit un tas tiek izdots gan cd, gan kasetes formātā. "Jauni iespaidi" ierakstā ir piedalījušies arī iepriekšējo sastāvu dalībnieki - Juris Alksnis (Sirke), Jourelis (Voiceks Voiska), kā arī kolēģes no Torņa - Laura Ziemele (Sirke) un Kristīne Blekte (Ēnu Kabinets).

Lejuplādēt/klausīties

tr076 (2001)
BALOŽU PILNI PAGALMI "Vēstules", cd-r
BPP album nr. 4.

BPP albums nr. 4. Pēdējais albūms klasiskajā sastāvā. Pārizdots 1998.gada ieraksts.

Lejuplādēt/klausīties

tr075 (2001)
BALOŽU PILNI PAGALMI "Zabete baro baložus", cd-r
BPP 'acustic' album.


BPP 'akustiskais' albums. Pārizdots 1999.gada ieraksts.

Lejuplādēt/klausīties

tr074 (2001)
MĀRIS ŠVERNS "Romāna varonis"
, cd-r

2nd one. Truly romantic. Recorded with a big help from frieds - bandmates and members from peerbands (Sirke, Voiceks).


1997.gada pavasara ieraksts, kurā Mārim palīdz gandrīz visi "baloži" un citi draugi, piem., Laura (Sirke, Atdod Zapti, Plastalīns) ar piedziedājumiem. Bezgala romantisks (tāpat kā jebkurš cits viņa ieraksts). Pārizdots 1997.gada ieraksts.

Lejuplādēt/klausīties

tr073 (2001)
BALOŽU PILNI PAGALMI
"Esi ar mani!", cd-r

BPP album nr. 3. Sad one.

Trešais albums. Skumjākais. Pārizdots 1996.gada ieraksts.

Lejuplādēt/klausīties

tr072 (2001)
MĀRIS ŠVERNS
"Atmiņainā deja", cd-r

1st solo of BALOZU PILNI PAGALMI frontman.


Māra, viņš ir grupas Baložu Pilni Pagalmi līderis, pirmais soloieraksts. Ir dzirdēts viedoklis, ka daži neatzīst BPP ierakstus, bet tikai Šverna solo. Mums patīk visi! Šinī alumā ir vairākas vēl 80`jos sacerētas dziesmas. Pārizdots 1995.gada ieraksts.

Lejuplādēt/klausīties

tr071 (2001)
BALOŽU PILNI PAGALMI
"Cik dīvaini" (Tornis) cass, cd-r

BPP album nr. 2. Mighty one.

Otrais, kaut gan hronoloģiski tas ir pirmais albūms. Albūma pirmais variants tika ierakstīts jau 1994.gadā, vēl pirms "Skaties!". Daži joprojām domā, ka vislabākais. Pārizdots no 1995.gadā izdotā kasetes.

Lejuplādēt/klausīties

tr070 (2001)
BALOŽU PILNI PAGALMI
"Skaties!", cd-r
1st album. 1st timo on cd. Originally recorded in spring 1995 and contains BPP biggest hitsong - “Mans lielais rakstāmgalds”.


Pirmais albums. Atliek tikai pateikt, ka tajā ir "Mans lielais rakstāmgalds"

Lejuplādēt/klausīties

tr069 (2000)
STARTERIS I
, cd-r

Pirmais no promo cd sērijas (izlase netika pārdota, bet izdalīta "vajadzīgajiem" cilvēkiem). Diska finansējums nāca no grupām un solomāksliniekiem, kas tajā piedalās. (28.nov 2000)

tr068 (1999)
MĀRIS ŠVERNS
"Personīgā lietošanā"
, cd-r, cass

Third and newest solo album by leader of best known independent / underground popband BALOZU PILNI PAGALMI.

Trešais soloieraksts. Tajā viņš ir vēl vairāk viens kā jelkad agrāk. 1999.gada vasara - rudens.

Lejuplādēt/klausīties

tr067 (1998)
SARKANAIS OKTOBRIS, cd-r

Izdots tieši pirms koncertceļojuma uz Eiropu. Satur 3 no 6 `98.gada vasarā Tornī ierakstītajām dziesmām: Atomledlauzītis, Zvaigžņu slimnieks un 30 grādi pēc celsija. Pirmā cd tirāža tika izpārdota "tūres" laikā. Tas ir arī pirmais cd TORNIS rec. vēsturē.

Lejuplādēt/klausīties

tr066 (1998)
KORSIEŠU MĀRTIŅŠ "Nav nekā labāka par nejauku laiku", cass

Mārtiņa Korsieša pirmais soloalbūms. Ierakstīja kopā ar draugiem mājās un darbavietās.
tr065 (1998)
YULUNGA "Demo '97 jeb Eņģelis - baletdejotājs"
, cass
The final and second cass by this Riga's artrock outfit. One of best years recordings.

Otrā un pēdējā studijas kasete no šīs grupas. Viens no labākajiem gada ieskaņojumiem.
tr064 (1998)
"IN RELEASE CITY", cass
tr063 (1997)
SIRKE 603 + BUNGI KUNGI, cass

SIRKE 603 ir gr. SIRKE instrumentālās mūzikas programmas ieraksts (1997.g. rudens), bet BUNGI KUNGI - vienas dienas tikai sitamo instrumentu projekts (1995.g. vasara). Abi ierakstīti Torņa studijā. BUNGI KUNGI idejas un nosaukuma autors ir LARIS KRĒSLIŅŠ (grupa Mācītājs On Acid). Ideja sekojoša - savākt bundziniekus un spēlēt tikai bungas un sitamos instrumentus. Tas tiek īstenots kādā 1995.gada jūlija pēcpusdienā Tornī (tieši tad Latvijā savā otrajā koncerttūrē ir M.O.A.). Projektā piedalās - pats Laris Krēsliņš, Nils Īle ar mikroautobusu atved savas kongas (viņš astoņdesmitajos bijis Inokentija Mārpla bundzinieks, šodien viņš ir pazīstams perkusionists, afrikāņu ritmu fans, piedalījies daudzos projektos, piem. cd "Dzeltenie Pastnieki Uģa Vītiņa versijā"), Juris Alksnis, Dambis un Didzis Erra (klasiskākais Mārpla basists). Visas bungas, perkusijas, kongas... tiek iznestas Torņa trepju telpā un improvizējot tiek ierakstīta pusstundas gara lenta.  
tr062 (1997)
"TORNIS SAMPLER" 1996, cass

Kasete ar 14 izpildītāju dziesmām, kas ierakstījušies Tornī visa 199.gada garumā. Izlasē iekļautas grupas un mākslinieki: BALOŽU PILNI PAGALMI, ČŪSKU DĪDĪTĀJI, SIRKE, PLASTALĪNS, ATDOD ZAPTI, KARTAĀA, KALVIS, JĀNIS JANSONS, YULUNGA, NĀVES INSTINKTS, SARKANAIS OKTOBRIS, PASAŽIERU VILCIENS, ALERGĢJA, IEVA MAZVĒRSĪTE.
tr061 (1997)
SIRKE "Lo-ve-fi Zsv", cass
tr060 (1997)
NĀVES INSTINKTS "Ir un nav", cass
tr059 (1997)
BOVLING BOI "Fēnikss Oiler", cass

tr058 (1997)
MĀRIS ŠVERNS "Romāna varonis"
, cass

2nd one. Truly romantic. Recorded with a big help from frieds - bandmates and members from peerbands (Sirke, Voiceks).


1997.gada pavasara ieraksts, kurā Mārim palīdz gandrīz visi "baloži" un citi draugi, piem., Laura (Sirke, Atdod Zapti, Plastalīns) ar piedziedājumiem. Bezgala romantisks (tāpat kā jebkurš cits viņa ieraksts)

Lejuplādēt/klausīties

tr057 (1997)
KALVIS "Mana apgāztā laiva", cass

Solomākslinieka KALVJA pirmais albūms. Albums rakstīts kopš '96-tā gada beigām, Torņa studijā četrās ierakstu sesijās. 18 gan akustiskā, gan "roka sastāvā" aranžētas dziesmas, no kurām vairums ir izteikti hiti. Albuma ierakstā dalību ņēmuši Andžons, Edgars Šubrovskis, Helēna Kozlova, Uldis Gedra, Māris Čistovs, Anna (vijole), Nata (flauta).
tr056 (1997)
VOICEKS "...uz elli var iet arī bez kurpēm...", cass

Dziesmas ieraksītas 1996.gada 15. - 17.novembrī Beņdikā jeb VEF 114.bērnudārza aktu zālē-. Tā bija VOICEKA pirmā ierakstu sesija 2 gadu laikā. Bez 3 oriģinālajiem VOICEKA dalībniekiem: Jourelis-balss, ģitāra; Juris Alksnis-ģitāra; Uldis Gedra-bungas (viņi visi arī no grupas Baložu Pilni Pagalmi) sesijā piedalījās arī Edgars Šubrovskis, Mārtiņš Korsietis, Uldis Zariņš, Laura Ziemele, Kristīne Blekte u.c.
tr055
KARTĀGA "Sirēnu sala", cass

Trešais un pēdējais studijas ieraksts (kaut arī tajā ir dažas dziesmas no koncertiem).
tr054
PLASTALĪNS "Kūst"
, cass

This is there the second (and final) studio album, tape come with best Tornis cover in whole label's history. After PLASTALINS split up 63% of it's members formed a band SIRKE.

Grupas otrais (un pēdējais) studijas albūms. Pēc tam grupa izjūk un 2/3 no sastāva dibina grupu Sirke. Kasetes noformjums (autore Sandra Leimane) atzīts par labāko Torņa vēsturē.
tr053 (1996)
SARKANAIS OKTOBRIS "Nepiepildāmas ilgas", cass

Pirmais kasetē izdotais Rīgas/Babītes grupas ieraksts.
tr052 (1996)
TUKŠĀ MUCA "Kalnā kāpējs", cass

Grupa T. MUCA ir viena no pirmajām TORŅA grupām. Izlasē apkopotas dziesmas no pieciem grupas "otrā" perioda albūmiem.

tr051 (1996)
BALOŽU PILNI PAGALMI
"Esi ar mani!", cass

BPP album nr. 3. Sad one.

Trešais albums. Skumjākais

Lejuplādēt/klausīties

tr050 (1996)
SIRKE "Sirke", cass

Pirmais SIRKES ieraksts. Kasete uzskatāma par "neizplatāmu" un tās tirāža nebija lielāka par 10.
tr049 (1996)
NĀVES INSTINKTS "Sentimenta epidēmija", cass

Trešais albūms, 18 dziesmas.
tr048 (1996)
YULUNGA "Mežonīgs bērns", cass

10 dziesmas. Grupas pirmā kasete.
tr047 (1996)
GLASS SKY "Amžinas Ryšys" + PLASTALĪNS "Mērnieku laiki", split cass

GLASS SKY ir pārstāvēti ar 1994.gada albūmu "Amžinas Ryšys", PLASTALĪNS - 1996.g. februārī ierakstīto debijas ierakstu "Mērnieku laiki". GLASS SKY bija viena no labākajām lietuviešu indie grupām, izjukusi. PLASTALĪNS... arī izjukusi.
tr046 (1996)
"TORŅA 1995.GADA IZLASE", cass

18 grupu un projektu 18 dziesmu izlase, tās visas ierakstītas Tornī 1995.gadā. Grupas - Ņeļjudi, Bungi kungi, Shine On, Sarkanais Oktobris, Kartāga. u.c.
tr045 (1996)
ČŪSKU DĪDĪTĀJI "Vīns ar indi", cass

tr044 (1995)
BALOŽU PILNI PAGALMI
"Cik dīvaini", cass

BPP album nr. 2. Mighty one.

Otrais, kaut gan hronoloģiski tas ir pirmais albūms. Albūma pirmais variants tika ierakstīts jau 1994.gadā, vēl pirms "Skaties!". Daži joprojām domā, ka vislabākais.

Lejuplādēt/klausīties

tr043 (1995)
JC REGULATOR "Sold As Seen", cass
tr042 (1995)
EDGARS ŠUBROVSKIS "Anekdotes", cass

Pirmais un uz ilgiem gadiem vienīgais izdotais Šubrovska soloieraksts. Šeit viņam piespēlē kolēģi no Kartāgas Andžons un Zariņš.
tr041 (1995)
KARTĀGA "Zēns ar akmeni", cass

tr040 (1995)
MĀRIS ŠVERNS
"Atmiņainā deja", cass

1st solo of BALOZU PILNI PAGALMI frontman.


Māra, viņš ir grupas līderis, pirmais soloieraksts. Ir dzirdēts viedoklis, ka daži neatzīst BPP ierakstus, bet tikai Šverna solo. Mums patīk visi! Šinī albumā ir vairākas vēl 80`jos sacerētas dziesmas.

Lejuplādēt/klausīties

tr039
MELIBEZGALA "Tava roka", cass
tr038 (1995)
“BEŅĢIKS LIVE 1994. IZLASE”, cass
tr037 (1995)
ANDŽONS "Solo albumi 1992-94", cass
tr036 (1995)
SHINE ON "1994", cass
tr035 (1995)
"EAU DE COLOGNE 1994", cass

tr034
SMOGS "Plastmasa", cass

Lejuplādēt/klausīties

tr033 (1995)
NĀVES INSTINKTS "Infantīlā aura", cass

tr032 (1995)
BALOŽU PILNI PAGALMI
"Skaties!", cass
1st album. Recorded in spring 1995 and contains BPP biggest hitsong - “Mans lielais rakstāmgalds”.


Pirmais albums. Atliek tikai pateikt, ka tajā ir "Mans lielais rakstāmgalds"

Lejuplādēt/klausīties

tr031 (1995)
KARTĀGA "Tik tālu, tik prom", cass
tr030 (1994)
BALOŽU PILNI PAGALMI
"Cik dīvaini", cass


Albūma pirmais variants, izplatīts ļoti mazā tirāžā. Ierakstīts un izdots 1994.gadā.
tr029
NĀVES INSTINKTS "Ko tu raudi?", cass
tr028
SMOGS "Orgānu demonstrācija", cass
tr027
TURBO REANIMACIJA "Play Loud + Gimtadienis", cass
tr026
TUKŠĀ MUCA "Melnbaltā TV", cass
tr025
VOICEKS "Virs mākoņiem", cass
tr024
"EAU DE COLOGNE 1993", cass
tr023
MĀCĪTĀJS ON ACID, cass
tr022
VIHERS "Netaisies viherains", cass

tr021
IBM&I "Primitive Primate", cass

Lejuplādēt/klausīties

 

tr020
ULDIS DUMPIS "Jēzus palika gribot", cass
tr019
"LATVIJAS PUNK/HC IZLASE 1990-93", cass
tr018
TUKŠĀ MUCA "Kocis", cass
tr017
GOST "Standartizācija", cass
tr016
TUKŠĀ MUCA "Mikroskops", cass
tr015
LĪKSMĀ MASTURBĀCIJA "Patika", cass
tr014
TRUBAPSIHS "...", cass
tr013
BEZ GREZNĪBAS "Bez Greznības + Nosliece uz trūdēšanu", cass
tr012
TUKŠĀ MUCA "Smaragda pilsēta", cass
tr011
TUKŠĀ MUCA "Trajektorija: sapņi - relejs", cass
tr010
SHINE ON "Hronikass", cass
tr09
"EAU DE COLOGNE 1992", cass
tr08
DILONIS "Juden Frei", cass
tr07
IR BIJUŠI MATI UN IZBIJUŠI "Aņdžoņa izlase", cass
tr06
NELAIMĪGĀ DZIMŠANAS DIENA "Swing", cass
tr05
IR BIJUŠI MATI UN IZBIJUŠI "Without Hairs", cass
tr04
TUKŠĀ MUCA "Soļi tumsā", cass
tr03
SANITĀRĀ ZONA "Cauri milzu pelēcībai", cass
tr02
IR BIJUŠI MATI UN IZBIJUŠI "Netīri šļupsti: 1990 - 92", cass
tr01
RADIATORU REMONTS "Darbnīca slēgta", cass