Depo


albūms "Alepo"
cd

01/06/02

CD var iegādāties TORNIS MAILORDERmp3
:
Katra skaņa (kā izbļauts vārds)


1. Grupas DEPO debijas cd atvēršanas svētki
Visi laipni lūgti uz grupas DEPO debijas cd "Alepo" atvēršanas svētkiem sestdien 1.jūnijā Tērbatas un Lāčplēša ielas stūra skvērā Rīgā, sākums 20:00. DEPO spēlēs akustisku koncertu un sniegs autogrāfus (ne tikai uz cd), protams, ja kāds pieprasīs, un piedāvās nopirkt disku.
Pirms tam tajā pašā dienā DEPO piedalīsies jauno grupu skatē Daugavas stadionā (12:00 - 14:00). Viņi tiešām ir jauni, 17 - 18 gadus "veci".

2. Grupas DEPO 'preses diena'
Bet ceturtdien (30.maijs) grupa DEPO rīko 'preses dienu' pie Rīgas Kongresu nama strūklakām 16:00. Aicinātas (-i) oficiālo un pagrīdes masu mēdiju pārstāves (-ji). DEPO atbildēs uz jautājumiem, stāstīs par nākotnes plāniem un sniegs savu mīļāko ēdienu receptes. (noteikta cd daļa tiks presei bez maksas)

3. Cd ep "Alepo"
Grupas DEPO pirmais ieraksts veikts Torņa studijā, un tas ir pirmais ieraksts šajā studijā trīs gadu laikā (tur savus albūmus ir rakstījuši Baložu Pilni Pagalmi, Kartāga, Tukšā Muca, Sirke, Sarkanais Oktobris u.c.).
DEPO 2001 / 2002 novembra - februāra laikā ierakstītīja 12 dziesmas (ierakstīja Jānis Daugavietis, māsterēja Jānis Irbe), 7 no tām tiek izdotas kā cd ep "ALEPO" izdeviecības Tornis rec. apgādā.
Cd cena, pērkot no 'Torņa Mailorder' - www.tornis.lv/mailorder - (pasta veikala), ir 2.99Ls, citur acīmredzot ½ līdz 2 reizēm dārgāk. Meklējiet un pieprasiet visos veikalos (ja dariet to gaļas paviljonā, pastāsiet par pārdevēju reakciju). Mūzikas un modes veikali 'MA13E' un 'Bomber' Rīgā ņem mazākos augļus...
Tas vēl nav noskaidrots kāpēc, bet grupa DEPO sava cd ep dziesmu nosaukumus publicē vienīgi internetā, tie nav atrodami uz diska vākiem, kas tiešām ir atverams (tā dizains un iepakojums ir ne tikai oriģināls, bet arī roku darbs - DEPO puišu roku siltums būs jūtams!).
Daži noteikti vēlas jautāt par ep nosaukumu, bet par to vairāk lai stāsta paši grupas dalībnieki preses dienā un neformālās sarunās. Neinformētajiem teiksim tikai vienu: tas ir 100%-īgi politisks (un ož pēc vecas partijas reanimēšanas vai jaunas atbalsta grupas dibināšanas).

4. Grupa DEPO

No sākuma bija Vecmīlgrāvja padsmitnieku grupa DEPO, tikai pēc tam Vecrīgas klubs ar tādu pašu nosaukumu...
Viņus parasti pielīdzina Joy Division vai dēvē par Latvijas The Strokes, bet nav šaubu, ka šobrīd DEPO ir nominēti par galveno scēnas cerību. Tā pat nav cerība, viņi jau ir. Nekas nav jāgaida, arī debijas cd ir atverams un nopērkams no 1.jūnija.
Atgriežoties pie kluba 'Depo', pēc nesenā gr. DEPO koncerta tajā kluba īpašnieks Guntis Vanags teicis: "DEPO te vairs nespēlēs!" Varbūt tās ir tikai baumas. Varbūt kāds vēlas izraisīt skandālu un pacelt publicitāti (DEPO) uz vēl augstāka viļņa. Vienmēr, kad gr. DEPO ir spēlējusi klubā DEPO, savu dziesmu 'Melons zoblauzis' viņi veltījuši Guntim Vanagam.

Gr. DEPO ir Krišjānis, Yuris, Edgars un Mārtiņš. Smalkāka informācija - 'preses dienā'.

foto: www.basement.lv

5. DEPO tīklā
Cd ep 'Alepo' iekļautās un neiekļautās dziesmas bezmaksas mp3 formātā meklējiet www.tornis.lv un klausieties indie un underground tīkla radio BOZE (http://boze.n3.net; http://boze.cjb.net/boze.html).

Sekojiet info:
www.tornis.lv
www.tornis.lv/depo
6771848