Jaunumi BPP Facebook lapā
 

Tuvākie koncerti

2015


Apīilis 2014
10. albums sauksies "Stacija mums" un iznāks 31.05.2014.

Decembris 2012
Māris Šverns "Dziesma, ko Ilze gribēja, lai Māris nodzied viņas vietā"Novembris 2012
Jauna dziesma "Es varu atgriezties!"Septembris

Papildināta foto sadaļa

Janvāris 2012
Sadaļā "prese" vairāki jauni materiāli.

Decembris 2011

BPP gada nogalē nāk ar savu nemierīgāko veikumu: devīto pilnmetrāžas albumu „Divreiz izstāstītie stāsti”. Albuma tapšanas laikā par trim piektdaļām nomainījies grupas sastāvs un dziesmas rakstītas piecu gadu ilgumā.

Albumu CD formātā piedāvā NABA Music un Melo Records. No 20.decembra albūmu varēs iegādāties mūzikas ierakstu veikalos, savukārt, lejupielādēt vai klausīties no mūzikas izplatīšanas platformas Bandcamp.com (http://balozupilnipagalmi.bandcamp.com).

15 albuma dziesmas ierakstītas dažādos laikos un dažādās vietās, sākot ar 2010.g. aizvērušos Torņa studiju, tur 2007-2008.gados daļēji ierakstītas dziesmas “Nu, labi”, “Te-pat-te”, “Goda vārds (man pie krūts)”, “11.10.06 (oktōbris)”, “Romantisko filmu vakari”, beidzot ar visjaunāko ierakstu sesiju Šmerļa studijā. Dažas no tām šo gadu laikā ir skanējušas radio (piem., “Ideālais variants”, “Neatnākušie”, “11.10.06 (oktōbris)”), vairākas ir spēlētas koncertos, bet ir arī tādas, kuras līdz šim zināja tikai paši mūziķi.

Pēc 10-12 gadu darbības grupā, no tās atvadījušies Ģirts Pavēnis, Oskars Burovs un Jānis Cīrulis. Klāt ir nākuši divi jauni cilvēki. Juris Alksnis (ģitāra), kurš bija ‘oficiāls’ BPP dalībnieks tās agrīnajā posmā, bet vēlāk koncentrējās vienīgi uz ‘savu pamatgrupu’ Sirke (tomēr arī pēc tam Juris kā ierakstu mūziķis bija piedalījies dažos BPP ierakstos, piemēram albuma “Jauni iespaidi” ierakstā un vairākos koncertos). Jaunais baložu basģitārists ir Klāvs Lauls, kurš muzicē arī Kuldīgas grupā “Stūrī Zēvele” un ir albuma dizaina autors. No ‘zēveles’ ir arī Kate Skrinda, viņa šogad dažos koncertos spēlēja taustiņus un dziedāja. Kate kā viesmāksliniece bija pieaicināta jau šī albuma ierakstā.

„Divreiz izstāstīto stāstu” nemiers atspoguļo BPP pārmaiņām piesātināto pēdējo piecu gadu periodu. Tomēr tu tajā atradīsi arī grupai raksturīgo romantismu. Lai arī kādām pārmaiņām cauri ietu liriskais varonis (grupas līderis un dziesmu autors Māris Šverns vai varbūt grupas iedomātais tēls tās mīļotāju iztēlē), sapņi un patīkamas tikšanās viņa ceļā būs vienmēr.

Novembris 2011
Jauna dziesma "Skatos" šeit: http://balozupilnipagalmi.bandcamp.com/track/skatos

Augusts 2011
Esam jau piecatā, jo nesen mums pievienojās Kate. Viņa dzied un spēlē taustiņinstrumentus.

Marts 2011
Baložu Pilni Pagalmi 2011: Māris Šverns, Juris Alksnis, Klāvs Lauls, Uldis Gedra

Novembris 2010
Vairs nemēģinam Tornī. Šajā sakarā izlase "TORNIS: 20 gadi, 20 dziesmas". Lejuplādēt
Top daudz jaunas dziesmas ar Juri Alksni pie ģitāras.

Augusts 2009

Vēl viena jauna dziesma "Neatnākušie" audio sadaļā un bpp.draugiem.lv pleijerī.

"Zaļumballē" uzstāsimies sestdien, 29.augustā 17.00.

Februāris 2009

Jauna dziesma "Ideālais variants" audio sadaļā, bpp.draugiem.lv pleijerī un Radio Naba Top 10LV.

Decembris 2008
Foto sadaļā ir vairākas jaunas bildes.
Audio sadaļā jauns video no arhīviem.

Hospitāļu iela sadomāja uzspēlēt Riga 26.decembrī un uzaicināja mūs, lai vieniem nav garlaicīgi. Koncerts notiks Vieglās rupniecības tehnikuma telpās, A. Briāna ielā 13 (starp Briāna un Valdemāra ielu t/c Optima, auto varēs atstāt apgaismotajā SuperNetto stavvietā).
Telpas atvērtas no 19.30, koncerts no 20.00 lidz 23.00. Ēdieni un dzērieni – pašu ēdāju un
dzērāju rokās (nāc ar „groziņu"). Ieeja par ziedojumiem (ap Ls 3).
Uzvedies pieklājīgi – būs seju kontrole!

Oktobris 2008
8.novembrī pirmo reizi spēlēsim Zabadakā, Kuldīgā.

Oktobris 2007

10.11.06 (Oktobris) Radio Naba top 25 www.radionaba.lv.

Septembris 2007
Dāvana 1.oktobrī - divas jaunas dziesmas ar nosaukumiem "10.11.06." un "Goda vārds". Tās atrodamas un noklausāmas bpp.draugiem.lv pleijerī ar nr. 14 un 15. Dziesmas ierakstītas šogad Tornī.

Augusts 2007
Vēl pēdējā izdevība mūs šovasar dzirdēt brīvdabas pasākumā būs sestdien, 25.augustā Rīgā, Stacijas laukumā starptautiska jauniešu projekta Eurizons 2007 atklāšanā. Cik šobrīd zināms, vēl piedalīsies
Kuchenbeat, Oranžās Brīvdienas. Mēs spēlējam pēdējie, ap 21.00 vakarā. Laba iespēja apmeklēt "Baltās nakts" http://www.baltanakts.lv pasākumus un iegriezties arī Stacijas laukumā!

Jūnijs 2007
"Esi sveiks" jau labu laiku ir nopērkams Latvijas mūzikas veikalos, t.sk. Randomā un Upes veikalos.
Par krietni izdevīgāku cenu kā veikalos šo un dažus iepriekšējos cd var iegādāties arī Torņa veikalā/mailorderī vai arī vienkārši rakstot uz adresi bpp@tornis.lv un vienojoties piegādi.

"Iespējamais vīrietis" joprojām Radio Naba Top 25.

Aprīlis 2007
No mums neatkarīgu apstākļu dēļ "Esi sveiks" veikalos būs tikai maija sākumā, orientējoši no 4.maija. Jau tagad cd par izdevīgāku cenu var pasūtīt Torņa veikalā www.tornis.lv/mailorder

Tikmēr vairāki mūsu albūmi, t.sk. arī "Esi sveiks", ir nopērkami pirmajā Latvijas mūzikas lejuplādes veikalā www.doremi.lv. Ar laiku tur būs arī pārējie albūmi.
Precīza adrese: http://doremi.lv/index.php?genre=28&artist=412&album=0&show_album=1

TVNET konkurss noslēdzies. Uzvarētāju diemžēl nav!

Marts 2007
No preses relīzes par jauno albūmu:

Pat ja šis pavasaris ir tāds, kurā tu nevienam neesi vajadzīgs, grupa BALOŽU PILNI PAGALMI nāk ar labu vēsti – savu astoto albumu „Esi sveiks”.

Pat ja šis pavasaris ir tāds, kurā tu nevienam neesi vajadzīgs, grupa BALOŽU PILNI PAGALMI nāk ar labu vēsti – savu astoto albumu „Esi sveiks”. Tā pirmatskaņojuma svētki notiks 5.aprīlī Mākslas darbinieku namā Rīgā, Vaļņu ielā 9 (ieeja no Zirgu ielas), savukārt veikalos (disku un mp3 lejuplādes) nedēļu vēlāk. Biļetes uz pasākumu par zemāku cenu kā koncerta dienā varēs iegādāties no 26.marta Mākslas darbinieku nama kasē. Biļetes cena iepriekšpārdošanā Ls2.50, pirms koncerta - Ls3.00.

Pasākuma viesi būs Amorālā Psihoze, kas ir Latvijā pazīstamās pankgrupas Inokentijs Mārpls līdera Dambja blakusprojekts. A.P. muzicēšanas maniere nemitīgi mainās, un tās repertuārā ir gan dziesmas, gan 50 minūtes garas kompozīcijas, jaunā viļņa skaņdarbi, džezs un noskaņu mūzika.

Šoreiz BPP savas dziesmas iespēlējuši Tautas Mūzikas centra studijā, kas pamatā specializējas tautas un etniskajā mūzikā (tajā ierakstīti, piemēram, Auļi, Vilkači). Runā, tai esot īpaša aura…

Arī strādājot pie šī albūma, BPP aicināja talkā draugus - Dambi (Inokentijs Mārpls), Juri Alksni (ex-Sirke, ex-BPP, ex-Voiceks), Agnesi Strelču, Ilzi Trumpi un Lauru Ziemeli (ex-Sirke), kas līdzīgi kā dažos citos BPP un Māra Šverna soloalbumos ar piedziedājumiem ir piedalījusies vairākās dziesmās. Pašas grupas sastāvs tāds pats, kā nostabilizējies pirms 6 gadiem: Māris Šverns, Jānis Cīrulis, Oskars Burovs, Ģirts Pavēnis un Uldis Gedra.

Romantisko un lirisko varoņu veidolu BPP joprojām saglabā pārliecinoši, kaut arī kopumā albuma noskaņa ir visai dejojama un ar gaišu skatu nākotnē, kas līdz šim grupai nebija īpaši raksturīgi. Tradicionāls ir baložu darbs ierakstot un izdodot mūziku – viņi paši ne tikai sacer un aranžē visas savas dziesmas, bet arī līdzdarbojas ierakstīšanas un apstrādes procesā, veido diska noformējuma dizainu, organizē izdošanu, reklāmu un izplatīšanu. Protams, kopā un sadarbībā ar draugiem – Torni un Radio NABA.

BPP nāk ar 15 jaunām dziesmām, no kurām līdz šim radio skanējušas tikai divas - radiohiti „Melnbaltā” un „Huana brīnums”. Pirmā no tām ir jau droši pieskaitāma „modernai klasikai”, un domājams, ka līdzīgu statusu iegūs vēl dažas šī albuma dziesmas, kā tas allaž bijis ar katru baložu albūmu.

Gatavojies savam mīļākajam pavasara un vasaras albumam!

www.tornis.lv/bpp
muzika.draugiem.lv/music/balozu_pilni_pagalmi
www.myspace.com/balozupilnipagalmi
www.last.fm/music/Balozu+Pilni+Pagalmi

Veikali:
www.tornis.lv/mailorder
www.doremi.lv

Oktobris 2006
Huana brīnums Radio Naba top 25. Balsojam www.radionaba.lv.
4.oktobrī spēlēsim Studentu klubā Rīgā.
Esam sākuši jaunā albūma ierakstu Tautas mūzikas centrā Rīgā.

Septembris 2006

Mums paredzēts neliels izbrauciens uz Dāniju - 11. un 12.oktobrī spēlēsim Roskildē un Kopenhāgenā. Vairāk http://www.sonordica.org
30.septembrī sāksim jaunā albūma ierakstu. Paredzēts ierakstīt apmēram 15 dziesmas.

Augusts 2006
Sveiki! Esam ierakstījuši jaunu dziesmu ar nosaukumu "Huana brīnums".
Tas ir otrais radiosingls no topošā albūma. Dziesmas teksts balstās uz autobusā Rīga-Londona netīšām noklausītu sarunu. MP3 ir šeit!

Aprīlis 2006
Audio sadaļā ievietojām vairākus senus video materiālus. Tos var skatīties uzreiz "dzīvajā" vai lejuplādēt.

Februāris 2006

"Melnbaltā" Radio Naba 1.vietā! Joprojām balsojam www.radionaba.lv.

Atgādinam, ka piektdien, 17.februārī spēlējam DEPO. Mūsu uznāciens varētu būt ap 22.30-23.00.

"Melnbaltā" šobrīd Radio Naba FM93.1 TOPā ir jau 2.vietā. Mērķis ir skaidrs... Turpinam balsot www.radionaba.lv

Ilgi gaidītie dažu hitu akordi ir atrodami šeit !!!

Un te neliels paziņojums :)
Ar patiesu nožēlu paskaidrojam (sevišķi tiem, kas nav dzimuši vēsturiskā materiālisma laikā), ka pēdējās uzstāšanās laikā Mākslas darbinieku namā BPP daļēji izpildītā dziesma par kuģi, kas tālu jūrā, nav grupas jaunā dziesma. To tālajā 70to-80to gadu mijā izpildīja savulaik slavas vainagotais estrādes mākslinieks Žoržs Siksna. Dziesmas un teksta autoru līdz šim nav izdevies izskaitļot. Tās nosaukums arī palicis nezināms. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām :) Patiesā cieņā, vienmēr Jūsu BPP.

Janvāris 2006
1.aprīlī spēlēsim "Rozā peldbaseinā" Jelgavas rajona Nākotnē. Jau cetrurto reizi pēc kārtas!

"Melnbaltā" šobrīd ir Radio Naba FM93.1 TOPā 9.vietā. Visi balsojam par dziesmu var www.radionaba.lv

Tuvākie mūsu koncerti:
3.februārī Mākslas darbinieku namā, Rīgā, Vaļņu ielā 9 (ieeja no Zirgu ielas) Torņa rīkotajā pasākumā "Ziema ir gara gara". Sākums plkst.18.00.
17.februārī klubā Depo, Rīgā, Vaļņu 3.

Decembris 2005
Labdien!
Esam ierakstījuši un no 1.janvāra piedāvāsim jums un Latvijas radiostacijām jaunu dziesmu ar nosaukumu "Melnbaltā". Tā ir pirmā dziesma no topošā albūma, kas varētu nākt klajā 2006.gada otrajā pusē. Dziesma ir ierakstīta "Tautas mūzikas centrā", bet miksēta Torņa studijā.
Mp3 var lejuplādēt šeit.

Interesanti, ka gandrīz vienlaicīgi ar mūsu jauno dziesmu radiostacijām tiks nodota arī grupas Mofo (www.mofo.lv) ieskaņotā dziesma "Mans lielais rakstāmgalds", kas ir "baložu" klasiskā hīta kaverversija. Cik zināms, tā ir jau otrā šīs dziesmas kaverversija - 1996.gadā to aranžēja un koncertos spēlēja Kartāga (www.tornis.lv/kartaga).

Novembris 2005

20.novembrī Māris viesosies Radio Naba raidījumā Bitīt matos (20.00-22.00)
22.novembrī spēlēsim Bildēs 2005, akustiskajā koncertā "Kaļķu vārtos".

Oktobris 2005

Mums būs koncerts DEPO 4.novembrī. Programmā klasika un dažas pilnīgi jaunas dziesmas.

Augusts 2005
Sena intervija ar Raimondu Lagimovu (Dambi) par Inokentija Mārpla pirmsākumiem, t.sk. par sadarbību ar Māri šeit.

Ir ielikti teksti no albūma "Esi ar mani!".

Laba un negaidīta ziņa! Esam atsākuši mēģināt savā līdz šim stabilākajā sastāvā ar Ģirtu (ģitāra) un Oskaru pie basa. Kā zināms, Aija ir Dānijā līdz 2006.gada maijam. Var teikt, ka mums šobrīd ir divi basisti :) Top arī jaunas dziesmas!

Jūnijs 2005
18.jūnijā Māris spēlēs savas solodziesmas Mākslas darbinieku namā Rīgā kopā ar Calvin Johnson u.c. Sīkāk šeit. Koncerta sākums plkst. 18.00.

Aprīlis 2005
8.aprīlī spēlēsim Depo kopā ar 3 igauņu grupām un Saari. Ļoti iespējams, ka tas būs mūsu pēdējais koncerts šogad. Tam par iemeslu ir ieilgušās un grūti pārvarāmas problēmas ar sastāvu un piedevām vēl mūsu baģitāriste Aija uz gadu brauc strādāt uz Roskildi Dānijā, kur viņa apgūs mūzikas menedžmentu. Tikmēr taps jaunas dziesmas un, iespējams, Māris ierakstīs arī kādu soloalbūmu.

Februāris 2005
Šobrīd skaidrs ir tas, ka Ģirta sadarbība ar BPP ir beigusies. Līdz jauna ģitārista sameklēšanai ar mums spēlēs Juris Alksnis. Liels paldies Ģirtam par sadarbību! Ar viņa palīdzību tika ierakstīts pēdējais albūms "Runā ar mani", kā arī nospēlēti apmēram 30 koncerti nepilnu 4 gadu laikā (nav nemaz tik daudz, kā izrādās).
Ja kāds/-a grib izmēģināt savu "laimi" un spēlēt "baložos", dodiet ziņu uz bpp@tornis.lv

Tuvākie koncerti (ar Alksni):
18.02. Ulbrokā, r/a "Kukkiaio" rīkotajā pasākumā
19.02. Jelgavas rajona Glūdas pagastā (Nākotnē) festivālā "Rozā peldbaseins"

Janvāris 2005

Tuvākie koncerti:
21.01. plkst. 22.00 klubā Depo
29.01. plkst. 17.00 Mākslas darbinieku namā, Rīgā, Vaļņu ielā 9 (ieeja no Zirgu ielas) Torņa grupu pasākumā "Uzvalciņš"
19.02. Jelgavas rajona Glūdas pagastā (Nākotnē) festivālā "Rozā peldbaseins"

Vismaz uz laiku ir notikušas arī izmaiņas sastāvā, proti, šajos trīs koncertos "baložos" ģitāru atkal spēlēs Juris Alksnis ("baložu" klasiskā `95-`98 sastāva ģitārists). Juris kopš Sirkes izjukšanas grupās nav spēlējis 2 gadus, šī ir viņa tāda kā atgriešanās uz skatuves.

Decembris 2004
Diemzhēl esam spiesti paziņot, ka 23.decembrī Depo mēs nespēlēsim Māra slimības dēļ.
Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!
Uz tikšanos nākošgad!

Līdz 23.decembrim kluba Depo lapā var nobalsot par labāko BPP labūmu http://www.klubsdepo.lv/

Koncerti decembrī:
Saksofons, 3.12. plkst 21.00
Depo, 23.12. plkst. 22.00

Novembris 2004
Viena no baložu labākajām bildēm (Māris uzskata, ka labākā) šeit. Ieskanēta no Rīgas Balss, 1997.gads.

Septembris 2004
2.septembrī spēlēsim klubā Saksofons, Rīgā, Stabu 43. Sākums plkst.21.30

Augusts 2004
Tuvākais koncerts 26.augustā klubā Depo, sākums plkst. 21.00. DEPO mājas lapā www.klubsdepo.lv var nobalsot par labāko BPP dziesmu.

Septembra beigās esam paredzējuši nelielu izbraucienu ar dažiem koncertiem uz Kurzemi (Ventspils, Liepāja ...). Varbūt ir ieteikumi par labiem mūzikas klubiem? Ja tā, tad rakstiet bpp@tornis.lv vai atsaucieties viesu grāmatā.

Joprojām var balsot Radio Naba Top 25 http://www.radionaba.lv/inc.php?c=2 par mūsu dziesmu Ap (starp) mums (mp3 šeit). Augstāk par 10 vietu tā nav bijusi.

Jūlijs 2004
Tabūns ir laimīgi noslēdzies. Brīnumainā kārtā spēlēsim arī Trincstokā, piektdien 30.jūlijā plkst. 19.00. Info: www.trincstock.lv

Jūnijs 2004
Radio Naba Top 25 http://www.radionaba.lv/inc.php?c=2 var nobalsot par mūsu dziesmu Ap (starp) mums (mp3 šeit). Atbalstiet, lūdzu!

Maijs 2004
Labdien! Šobrīd darbojamies pie jaunu dziesmu aranžējumiem. Par vasaras koncertdzīvi pagaidām nekādu plānu nav.

MP3 cienītājiem ir iespējams ielādēt visu BPP audio arhīvu vienā zip failā audio sadaļā vai uzreiz šeit.

Aprīlis 2004
Dziesma Pagaidi (cd 2001 Jauni iespaidi, Tornis) ir iekļauta "īstā roka" izlasē 'Wantage USA 21st Release Hits Omnibus' leibla Wantage USA www.wantageusa.com paspērnē. Leibla vadītājs Džošs Vaneks 90-to gadu beigās pāris gadus dzīvoja un strādāja Ventspilī. Pazīstamākās grupas izlasē ir DUB NARCOTIC un THE FUCKING CHAMPS, kā arī Latvijas pārstāvji SPIČKI I KEDI, SKYFORGER, ĒNU KABINETS, INOKENTIJS MĀRPLS un DEPO. Drīzumā šo 2CD izlasi varēs iegādāties caur Torņa mailorderi.

Marts 2004
Paldies visiem, kas atnāca uz "Mākslas darbinieku namu", sķiet, koncerts tiešām izdevās! Vismaz mums nav šaubu, kādam būtu jābūt patiesi labam baložu koncertam. Foto sadaļā ir dažas bildes no koncerta.

Tuvākā mūsu uzstāšanās DEPO II.gadu jubilejas svinībās 17.martā .

Februāris 2004
Albuma prezentācija notiks 12.martā "Mākslas darbinieku namā", Rīga, Vaļņu ielā 9 (ieeja no Zirgu ielas), sākums plkst. 19.00 (cerams, sākums neaizkavēsies). Koncertā būs 3 daļas: 1.daļā Mārtiņa Korsieša (ĒNU KABINETS) projekts POLITEHNIKA, 2.daļā tiks spēlētas visas dziesmas no jaunā albūma, 3.daļā vecie hiti (+ - 20). Nāciet, būs laba aparatūra un bufete un jaunais cd par mazu naudu!

"Runā ar mani" izdošanas datums ir 27.februāris. CD būs 10 dziesmas: 1.Latvian disco, 2.It īpaši, 3.Pirms, 4.Būs vai nebūs, 5.Ap (starp) mums, 6.Labākā šaipus piena ceļa, 7.Klinisch getestet, 8.Par manu viņu, 9.Tu redzi mani, 10.Es nekad uz tevi nedusmošos. Dziesma "Tu redzi mani" lejupielādējama šeit.
Albūms ir ierakstīts un miksēts Torņa studijā. Izdevējs: I.Baušķenieka ieraksti.
Sakarā ar albūma izdošanu un atzīmējot baložu 10 gadu jubileju mēs uzstāsimies ar apmēram 1.5 - 2h ilgu koncertu. Iespējamais koncerta datums ir 12.marts. Vieta vēl tiek precizēta, bet tas noteikti nebūs nevienā mūzikas klubā. Vēl piedalīsies projekts POLITEHNIKA jeb Mārtiņš Korsietis solo.

Bēdīgāka ziņa ir tāda, ka uz nenoteiktu laiku pārtraucam mūsu veco albūmu izplatīšanu cd-r matricās caur TORŅA MAILORDERU. Varbūt kādreiz notiek brīnums un tie tiek izdoti rūpnieciski ražotos diskos. Ja kāds spēs mūs pārliecināt, ka viņam ĻOTI ir nepieciešams kāds no šim diskiem, rakstiet uz bpp@tornis.lv, gan jau kaut ko izdomāsim.

Janvāris 2004
Beidzot varam pateikt arī kaut ko jauku. 7.februārī spēlēsim kārtējā "rozā peldbaseinā'' Dobeles rajona Nākotnē.

Novembris 2003
Tuvākais mūsu koncerts ir paredzēts 26.novembrī DEPO.
Savukārt albūma izdošana visdrīzāk notiks tikai janvāra beigās.
Albūms sauksies "Runā ar mani".

Septembris 2003
Jaunais albūms būs gatavs apmēram novembrī-decembrī. Cd būs desmit jaunas dziesmas.
Tuvākā uzstāšanās 10.septembrī DEPO kopā ar amerikāņiem VOLUMEN.

Jūnijs 2003
Arī šogad spēlēsim Tabūnā (http://www.nekac.lv/TAB03/tab03_info.html), Kuldīgā, 4.jūlijā. Mūsu uzstāšanās laiks ir paredzēts aptuveni 21.20. Citi koncerti vasarā pagaidām nav plānoti.

Maijs 2003
14.maijā uzstāsimies DEPO, savukārt 17.maijā atkārtoti spēlēsim pasākumā "rozaa peldbaseins", Jelgavas rajona "Nākotnē". Iepriekš tur tiešām bija jauki!

Aprīlis 2003
Māris ar savu soloprogrammu uzstāsies 3.maijā SIRKES atvadu ballītē Zabadakā, Kuldīgā.

24.aprīlī mēs spēlēsim "Fizmatu dienu" pasākumā, Zeļļu ielā 8, sākums 20:00.

Divas mūsu dziesmas (no albūma "Jauni iespaidi") ir dzirdamas dokumentālajā filmā "Blondie stāsti", režisore Kristīne Želve, producente Elvita Ruka, "Vides filmu studija", 52 min., 2003.gads. Lūk, citāts no preses relīzes: "Piecas dabiski blondas sievietes apstiprina un lauž stereotipus par blondīnēm un viņu vīriešiem. Viņas mīl, gaida, kaitina, izaicina, pārsteidz - viņas dzīvo mums blakus - katra savādāka un katra ar savu blondo stāstu."
Filmas izrādīšana paredzēta no 8. līdz 16.aprīlim "Kinogalerijā", kur notiks latviešu dokumentālo filmu programmas skate "Nezināmie mēs".

Marts 2003
Māris būs 16.marta Radio Naba Latvijas mūzikas raidījuma "Bitīt` Matos" viesis. Raidījums sākas plkst. 20.00

Februāris 2003
26.februārī piedalīsimies pasākumā klubā DEPO, kas notiks saistībā ar KARTĀGAS cd "Zēns ar akmeni" pārizdošanu. Spēlēs visi 90to vidus Torņa "skolu" beigušie - Sirke, Voiceks Voiska, Gas of Latvia, Hospitāļu Iela.

Māra soloalbums būs gatavs februāra beigās. Nosaukums "M.U.M.S" jeb "Mazas uzkodas mierīgā svētdienā". Disku varēs iegādāties rakstot uz bpp@tornis.lv vai caur TORNIS MAILORDER.

Savukārt jau 15.februārī sākam rakstīt jaunu BPP albūmu, kurā būs 10 jaunas dziesmas.

Janvāris 2003
Sveiki!
Pirmā uzstāšanās mums šogad pasākumā "rozaa peldbaseins" Jelgavas rajona "Nākotnē". Pasākuma scenāriju var izlasīt zem http://www.tornis.lv/koncerti/index.html. Izskatās daudzsološi!

Starp citu, Māris ir ierakstījis 15 solo dziesmas ar nelielu Ulda, Dambja un Jāņā Cīruļa palīdzību. Februāra sākumā varētu būt gatavs cd ļoooooti mazā tirāžā. Dažas dziesmas ir absolūti hiti!

Un arī mēs jau pamazām briestam jauna albūma ierakstam. Tas varētu sākties jau februārī, protams, Torņa studijā ciešā JD uzraudzībā:)

Decembris 2002
Dziesmas "Tas ir godīgi" un "Apskauj mani" ir atrodamas audio sadaļā. Abas dziesmas ir iekļautas Torņa promo izlasē STARTERIS II.
Tuvākais koncerts - 20.decembrī Odekolona prezentācijā Saksofonā kopā ar Hospitāļu ielu un gr.Vilnis

Novembris 2002
Beidzot ierakstījām un samiksējām arī pāris dziesmas Tornī. Tā ir jauna dziesma "Tas ir godīgi" un reanimētā "Apskauj mani" no `95.gada. Pie ieraksta palīdzēja JD, miksējām paši, rezultāts būs klausāms jaunajā Odekolonā un Starterī. Kad parādīsies vieta uz servera, abas dziesmas mp3 formātā ieliksim arī šeit.

Oktobris 2002
Cha! 16.oktobrī kopā ar SIRKI un HOSPITĀĻU IELU būsim DEPO (kur gan citur?), spēlēsim par godu Torņa jubilejai (11 gadiņi jau).

5.-6. oktobrī Tornī uz Tascam 8 ceļu analogā lenšu magnetofona ierakstījām 2 dziesmas, vienu jaunu, otru veco "Apskauj mani". Visdrīzāk šīs dziesmas būs Starterī, Odekolonā vai kādā citā izlasē.

Augusts 2002
29.augustā atkal mūs gaida DEPO un Bitīt Matos. Kompānija mums tāda dīvaina - PND un Tat Twam.

Jūlijs 2002
Mums būs tomēr vēl viens koncerts iekš DEPO 24.jūlijā. Vēl piedalīsies Kaspars Dimiters ar grupu.

13.jūlijā spēlēsim TABŪNĀ, Veckuldīgas pilskalnā. Iespējams, tas būs mūsu vienīgais šīs vasaras koncerts. Varbūt būsim arī TRINCSTOKĀ jūlija beigās, bet tas šobrīd vēl nav zināms.

Jūnijs 2002

AKTUALNET.LV piedāvā iespēju iegūt par brīvu albumu “Jauni Iespaidi”. Ir tikai jāatbild uz vienu jautājumu, un tas ir šeit.

Sveikata! Mūs varēs dzirdēt un apskatīt klubā DEPO 19.jūnijā, Dambja kūrētajā "Bitīt Matos". Spēlēsim pārsvarā dziesmas no "Jauniem iespaidiem" un dažus vecos hitus.
Pēc tam daļa no mums dodas uz Nīderlandi, lai Torņa futbola komandas sastāvā piedalītos amatieru futbola turnīrā Utrehtā.

12.-13.jūlijā ir Tabūns Kuldīgā. Ļoti ceram, ka NEKACieši mūs neaizmirsīs uzaicināt.

Aprīlis 2002

25.aprīlī spēlēsim LIMLA 5 gadu jubilejas pasākumā klubā DEPO. Izrādās, tas mums būs tikai otrais koncerts šogad! Vēl piedalīsies Crowd, Skumju Akmeņi, Ēnu Kabinets un Depo.

Marts 2002

Preses sadaļā ir ievietojām recenzijas "Jauniem iespaidiem" no izdevuma "...atver acis ieklausies". Tiešām foršs izdevums, meklējiet to Torņa mailorderī un veikalā Mai3e.

Šobrīd lēnām čubinamies ar jaunām dziesmām, nekādu prognožu par to rakstīšanu pagaidām nav. Varbūt gada beigās kaut kas varētu notikt.

Februāris 2002
8.februārī piedalīsimies ĒNU KABINETA albūma prezentācijas livē SAXOFONĀ. Koncerta sākums plkst.21.00. Vēl spēlēs DEPO - LV undjika jaunā cerība.

Decembris 2001
**** Radio Zemgalei piedāvā nobalsot par dziesmu Pagaidi! savā topā http://www.radiozemgalei.lv/top-20/letini.php
*** Preses arhīva ir ievietotas "Mūzikas Saules" decembra numurā publicētās īsrecenzijas, kā arī Kurzemes radio albūmu apskata raksts par "Jauni iespaidi".
** Krīze tomēr ir pārvarēta. Iepriekšējo paziņojumu par basistu atsaucam :).
Tuvākais koncerts mums Odekolona 2001 prezentācijā Zirgu pastā (Dzirnavu ielā) 22.decembrī. Izlasē ir iekļauta dziesma "Pagaidi!"
*Diemžēl atkal esam palikuši bez basista - Oskars ar mums kopā vairs nespēlēs. Spēlētgribošie un varošie - laipni lūgti! E-mail: bpp@tornis.lv
7.decembrī spēlēsim Saxofonā. Unplugged koncertā vēl piedalīsies Tat Twam. Helēna, Hospitāļu Iela.

Oktobris 2001
26.oktobra "Dienā" K.Ozols un U.Rudaks recenzē albūmu "Jauni iespaidi". Nu ko lai saka, žēl ka cienījamie eksperti mūziku sākuši vērtēt pārsvarā tikai pēc tehniskām fiškām.
26.oktobra "Neatkarīgajā rīta avīzē" ir garāks raksts/intervija ar Māri. Visus šos tekstus var izlasīt arī mūsu lapas preses arhīvā.
"JAUNI IESPAIDI" no 16.oktobra jau būs nopērkams veikalos.
Prezentācijas koncerts 25.oktobrī "Pulkvedī" kopā ar grupu "APARĀTS".
19.oktobrī spēlēsim arī "SAXOFONĀ"

Septembris 2001
Tuvākā uzstāšanās koncertakcijā Piemineklis Cojam klubā Nautilus 9.septembrī. Spēlēsim 22.45.

Augusts 2001
Labdien visapkārt. Lai arī cerējām vasarā vairāk spēlēt koncertus, no tā nekas dižs nav iznācis. Tabūns (nosacīti, jo Māris nospēlēja tikai dažas dziesmas viens pats) plus gandrīz tukšs Saxofons ir visa vasaras bilance.

Jaunumi albūma "Jauni iespaidi" sakarā ir tādi, ka viss materiāls ir ierakstīts un samiksēts. Izdošanas datums uz TORNIS REC. tiks noteikts tuvākajās dienās, acīmredzot tās būs septembra beigas.
Tikmēr klausieties dziesmu "BPP" MP3 formātā.


Jūnijs 2001
Šobrīd ir skaidrs, ka jaunajā albūmā būs desmit dziesmas. Te nosaukumi: BPP, Būtībā, Viens čuksts virpulī, Ar vai bez, Ieelpo, Visvairak, Pagaidi!, Mans zirgs, Uzmini, Laimīgā. Albūms acīmredzot sauksies "Jauni iespaidi".

TABŪNĀ spēlēsim otrajā dienā, 7.jūlijā, un laikam paši pirmie.

Maijs 2001
Varbuut būs labāk ja rakstīsim mazliet personiskāk. Vismaz savādāk noteikti.
Ierakstījām vēl 7 jaunas dziesmas. Vēl gan šis tas nav pabeigts, bet grūtākais jau aiz muguras. Pārmiksēsim arī jau iepriekš ierakstītās 3 dziesmas. Mārim īpaši neapmierināja tā KNZ topa dziesma Ar Vai Bez. Tai tika pārrakstītas arī vokālās partijas.

Starp citu, ja pamanījāt, lapai ir pievienota arī viesugrāmata. Tā fiziski gan atrodas ārzemēs, bet vienu klikšķi jau katrs var atļauties. Laipni lūgti!

Tātad, tuvākais koncerts mums būs Hanzas dienu Mūsdienu mūzikas festivālā, kas notiks 9.maijā pie Kongresu nama. Laiks vēl nav zināms, bet laikam jau pa dienu.
Pēc tam spēlēsim Kuldīgā, Tabūnā, 7.jūlijā.

Tikmēr Jānis ir iegrimis superprojektā - jauno grupu tūrē pa Latviju ar savu grupu Kas Tev Par Daļu? Madona, Jelgava ... Jūtam līdzi, atceroties mūsu bēdīgo pieredzi ar tūrēšanu pa Latviju.

Februāris 2001
Ir pabeigts darbs pie trim dziesmām jaunajam albūmam: Bpp, Ar vai bez un Tavs čuksts virpulī.

Janvāris 2001
Decembrī ierakstīto 3 jaunu dziesmu miksēšana varētu tikt pabeigta janvāra beigās.

Te Alkšņa partitūra BALOŽU koncertam Pulkvedī (Odekolona prezentācijā).

Decembris 2000
BALOŽI spēlēs 28. decembrī Pulkvedī, izlases ODEKOLONS 2000 prezentācijas pasākuma ietvaros. Sākums 21.00. Izlasē ir iekļauta dziesma Vēstules no albūma "Zabete baro baložus"

BPP piedalīsies TORŅA promo cd STARTERIS 01 prezentācijā 7. decembrī klubā PULKVEDIS (Rīgā, Peldu 26/28). Sākums plkst. 20.00.
Šonedēl sāksies 3 jaunu dziesmu ieraksts studijā, kas būs sākums arī jaunam albūmam. Ierakstā piedalīsies arī Laura un Alksnis no SIRKES (abi palīdzēs arī Pulkvedī).

Oktobris 2000
Pēdējie jaunumi ir saistīti ar izmaiņām sastāvā. BPP ir atstājis Jourelis, viens no grupas dibinātājiem 1994. gadā. Pagaidām ģitārista vieta paliek vakanta.
Tikmēr baložiem ir pievienojies taustiņnieks Jānis Cīrulis no grupas KAS TEV PAR DAĻU? Gaidāmas jaunas dziesmas un koncerti jau šogad!

Aprīlis 2000
Māris piedalīsies Dambja rīkotajā pasākumā "Uz Jaunu Rītu" Pulkvedī 20. aprīlī. Sākums plkst. 22.00. Viņam palīdzēs Oskars no BPP (bass).

Marts 2000
BPP spēlēs 18. martā, sestdien Jūrmalas mūzikas klubā X. Adrese Jūrmala, Majori, Konkordijas 13 (krustojums ar Jomas ielu), tālr. 7764262. Sākums plkst. 22.00 (visu nakti). Vēl piedalīsies Torņa kolēģi Sirke, Sarkanais Oktobris un Voiceks Voiska.

Februāris 2000
Dīkstāve beigusies. BPP spēlēs kārtējā Dambja un m/a "Tornis" rīkotajā pasākumā "Uz Jaunu Rītu", kas tradicionāli notiks bārā "Pulkvedim neviens neraksta..." Laiks: otrdiena, 15. februāris. Sākums plkst. 20.00.

Janvāris 2000
Gada sākumā BPP ir nolēmuši doties nelielā atvaļinājumā. Cik tas ilgi varētu būt, šobrīd ir grūti pateikt. Iespējamas arī izmaiņas sastāvā.

Decembris 1999
"Zabete baro baložus" prezentācijas koncerts notiks 17. decembrī, Rīgā, īru krogā Tim McShane's, Tirgoņu 10 . Sākums plkst. 22.00.

Novembris 1999
Kā albūma izdošanas datums ir noteikts 6. decembris.

BPP piedalīsies piektajā neatkarīgās mūzikas festivālā "Laikmets", kas notiks 3. decembrī Rīgas Muzikālajā teātrī (Rīgā, Brīvības 96) . Sākums 21.00. Tā būs tikai otrā grupas uzstāšanās šogad.

Jūlijs 1999
Jaunā albūma izdošana ir atlikta uz septembri.

Jūnijs 1999
Pirmais koncerts jaunā sastāvā (Māris Šverns vok, g, Jourelis g, vok, Oskars Burovs bg, Uldis Gedra bungas) notiks piektdien 4. jūnijā 20.00 Mūzikas Akadēmijas Studentu klubā Odekolons 99 koncertu ietvaros.

Maijs 1999
BPP piektais Lp "Zabete baro baložus" iznāks jau jūnijā ar "Alises ierakstu" palīdzību.

Dziesma "Tavs rokenrols mans ska" no jaunā albūma ir iekļauta Dambja veidotajā "Odekolons 99" izlasē.